«Танго одкровень: Аніма тексту»

«Танго одкровень: Аніма тексту»

15 грудня у ресторані «Панорама», що увібрав найкоштовніше з 20-30-х років, відбувалася неймовірна оказія - вечір «Танго одкровень: Аніма тексту». Організований Лесею Мудрак, Інтернет-виданням «ГУЧНІ ІМЕНА», за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Мистецька скарбниця».

Це перший вечір із циклу танцювальних вечорів у рамках проекту «Мистецтво танго». Кожен із учасників дійства мали можливість торкнутися тонкої межі між танго, музикою, літературою і майстерним художнім писанням полотна. Відчути себе частиною фантастичного театрального перформенсу.

Атмосфера того недільного вечора панувала неймовірна: феєрична, містична і мистецька. Гості дотримувалися дрес-коду: червоне і чорне елегантне вбрання.

Вечір розпочався із пісні «Як тебе не любити», дарованій світові великим композитором Богданом Веселовським. Кожен автор гармоніював з музикою, маестро танцю і художниками. Протягом заходу створювали художні полотна до кожного номеру художники арт-студії «Творча кухня» - Олег Луньов і Ольга Коваль.

Перший номер - божесвенна поетка Келя Ликеренко, відверті вірші якої вражають щирістю, усміхають іронією і збуджують чуттєвістю та чуттєва пара Олександра Боброва з Юрієм Дарицьким («Amigos del Tango» - найбільша у Києві танго-школа). Келя Ликеренко: «Танго - це трансляція тілом того, що відчуває душа, вертикальне вираження горизонтальних бажань, експресія, яку відчувають чоловік і жінка, коли вони разом!»

Другий номер - містична та коронована письменниця Вікторія Гранецька декламує уривок з роману «Тіло» та пара - Дмитро Ланшин - невтомний тангеро нового покоління, володіє особливим стилем і майстерною імпровізацією. Інес Ніколуліас - професійна танцівниця аргентинського танго. «Чим менше ви танцювали раніше, тим краще ви будете танцювати аргентинське танго" - це висловлювання дуже справедливе, адже танго - природний танець, ми імпровізуємо, насолоджуючись ніжною, часом імпульсивною і пристрасною музикою танго».

Третій номер - чоловічий голос на «Танґо одкровень: аніма тексту» - письменник Богдан Коломійчук, який дивував відвертою чоловічою прозою (уривки з оповідань і роману про Середньовічний Львів «Людвисар: Ігри вельмож»). 

Пара: Наталя Орлова – перекладає та співає танго, Олексій Гаврись – танго-діджей. Разом вони організують щотижневі танго-вечірки та ведуть уроки у власній школі Aliento del Tango.
Наталія Орлова та Олексій Гаврись: «Солодке життя, романтичні стосунки – усі ці фантазії справджує танго, а на додачу дарує товариство, з яким цікаво розмовляти й затишно мовчати. Цілий клан, розкиданий по світу, в якому скрізь почуваєшся як удома. Палаци і пляжі, альтани й фонтани, каплиці та кабаре – де тільки не тангували наші ноги! Взагалі, це танець-подорож. Постійний пошук самовдосконалення і шлях пригод. Танго дає можливість прожити тисячі історій з сотнями коханців, чи торкнутися душі душею без обгорток особистого, – просто розчинитися у спільному русі. Навіть у знайомій парі ніколи не знаєш, чого чекати: все залежить від музики та сполучення настроїв.»

Четвертий номер - Міс Катарсис Леся Мудрак - вільна і виклична, терпка і гаряча, епатажна і відверта. Завжди викликає емоційний шквал у читача-глядача. Леся Мудрак: «Текст живе і дихає танго. Рухається його спіраллю, вібрує у розкоші звуків, у варіаціях інтелекту, у переплетенні вічності, тіл і душ».
На вечорі можна було отримати насолоду не лише за спогляданням концертних номерів, але й на танцювальному майданчику затанцювати справжнє пристрасне і водночас чуттєве аргентиське танго. А також відома майстриня Таміла Кубракова малювала на тілі технікою мехенді. Мілонга (соціальні танці аргентиського танго) тривала аж до опівночі!

Резерв столиков:
т. +38 044 597 70 07
Время работы:
с 11.00 до 23.00
К оплате принимаем: